Універсальний крайколичкувальний верстат РЕ-20 з автоподачею і відсіканням крайки

Універсальний крайколичкувальний верстат РЕ-20 з автоподачею і відсіканням крайки

50,000грн.

Наличие:
В наличии
Модель:
«Партнер»
Производитель:
Партнер
Рейтинг:

Відео: універсальний крайколичкувальний верстат PARTNER PE-20. https://youtu.be/ijLk95_TvUs

Напівавтоматичний крайколичкувальний верстат PARTNER РЕ-20 для приклеювання матеріалу крайки: ПВХ, ABS, меламін, пластик, шпон, для роботи з радіусними (зовнішніми і внутрішніми) та прямолінійними деталями. Верстат моделі РЕ-20 оснащений: механізмом подачі крайки та пневмогильотиною, регулюванням швидкості подачі, зручною цифровою індикацією електронного блоку керування. Вузли автоматичної роботи збільшують у рази продуктивність та швидкість процесу кромкооблицювання.

Ця модель верстата - оптимальний вибір для виробництв, що роблять корпусні меблі із значним обсягом деталей, що потребують кромкооблицювання.
Система автоматичної подачі складається з: підставки-магазину для рулону крайки, роликів для подачі  та гільйотини для чорнового відрубу. З магазину крайка подається роликами в зону склеювання.

Гільйотина обрізає край так, щоб її довжини вистачило для закриття всієї кромки деталі і залишає незначний припуск, який наразі можна регулювати.

 

Виконання верстату можна замовляти з подачею як з ліва на право  так і навпаки-  з право на ліво. Вартість при цьому не змінюється.

 

    ВИРОБНИК    ПАРТНЕР м.ЧЕРНІГІВ
   КРАЇНА ПОХОДЖЕННЯ
 100% УКРАЇНА
  НАЗВА ВЕРСТАТІВ
   РЕ-10, РЕ-11, РЕ-20

Написать отзыв

Заметка: HTML теги не принимаются! Используйте обычный текст.

Плохо            Хорошо


Вперед